mantolama

mantolama sezonu

mantolama zamanı

mantolama firması

baumit mantolama

mantolama yaptırmak istiyorum

mantolama firması, dış cephe firması, cephe kaplama firması, ısı yalıtımı yaptırmak istiyorum.


  • Nefes alan
    cepheler


  • Yoğuşmayı engelleyen malzeme


  • Küf oluşumunu
    engeller


  • Sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturur


  • Çabuk kuruyarak konforu arttırır


  • Cephelerin temiz kalmasını sağlar

Baumit Open Sistem
20 kat daha iyi nefes alır!

OpenSistem
10 cm
EPS (Gri) Sistem
10 cm

Nefes Alma 20 kat daha iyi Standart
Isı Yalıtım Performansı Eşdeğer Performans Eşdeğer Performans
Baumit OpenSistem cephe renovasyon uygulamalarında, her zaman en iyi çözümleri sunar. Tüm sistem bileşenleri su buharı geçirgen olup, duvarların nefes almasını sağlarlar. Böylece dört mevsim boyunca sağlıklı yaşam alanları yaratılmış olur. Baumit OpenSistem ısı yalıtım sisteminde, Baumit’in patentli ürünü gözeneklere sahip EPS yalıtım plakası kullanılmaktadır. Bu sayede fazla nemin dışarı atılması sağlanmaktadır.

Çok düşük oranda polistiren maddesi içeren EPS yalıtım plakaları çevre etkileri açısından çok olumludur; çünkü bu ısı yalıtım malzemelerinin üretimi çok az enerji harcanarak gerçekleştirilmekte ve bu sayede de çok daha çevre dostu ısı yalıtım sistemleri geliştirilebilmektedir.

Konforlu yaşam alanlarının yaratılmasında, sıcaklığın yanı sıra önemli bir etken de rutubettir. İç mekânlarda sıcaklık 19 ila 22°C arasında, nem ise %40 ila 60 arasında olmalıdır. Bir haneden günde yaklaşık 10 litre su buharı difüzyon yoluyla içeriden dışarı atılmaktadır. Baumit Open Sistem yüksek oranda hava alışverişi sağlayarak sağlıklı ve konforlu bir iç mekân iklimi yaratmaktadır. Baumit OpenSistem binanıza performansın ötesinde uzun yıllar boyunca korunacak görsel estetik katkıda bulunur. Baumit OpenSistem en iyi montaj teknolojilerini, su buharı gerçirgenliğini, yüksek yalıtım performansını ve yenilikçi nano teknolojilerle geliştirilmiş son kat kaplamaları bir araya getirir. Böylece, binanıza uzun yıllar boyunca kalıcı değerler katar.

Baumit mantolama sistemleri ETAG yaşlandırma testinden başarı ile geçmiştir
Tüm Hakları Saklıdır: 2020
Web Tasarım